ContentProtect 2.1'i nasıl tamamen kaldırabilirim?

Net Nanny 6.5 (Türkçe) • 22 July 2013

Uyarı: Windows Kayıt Defteri'nde yapılacak olan onaysız değişiklikler, bilgisayarınızda sorunlara yol açabilir. Bunu kendiniz yapmaya çalışıyorsanız çok dikkatli olun.

  1. 'Başlat' sonra 'ayarlar' sonra da 'Denetim Masası'nı tıklatın. 'Program ekle/kaldır' seçeneğini çift tıklatın, ilgili programınızı seçin, listede yoksa 'Content Protect Suite' olarak arayın ve 'ekle/kaldır' veya değiştir/kaldır' seçeneğini belirleyin. 'Tümüne evet'i tıklattığınızdan emin olun. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda değişiklikler devreye girer.
  2. 'Başlat' sonra 'çalıştır'ı tıklatıp 'explorer' yazın ve 'giriş'e basın. 'Araçlar' sonra da 'Klasör seçenekleri' öğelerini tıklatın. 'Görünüm sekmesini' tıklatın, aşağı gidin ve 'gizli dosya ve klasörleri gösterme' seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun. Ayrıca 'dosya uzantılarını gizle' seçeneğinin de işaretli olmadığından emin olun. Ardından'uygula'ya ve ekranın üst kısmındaki 'Bütün klasörlere uygula' veya 'Geçerli klasörler gibi' seçeneğine basın.
  3. 'Tamam'a basın
  4. 'Başlat' ardından 'çalıştır'ı tıklatın, explorer yazın. C:/Program Files/ dizinine giderek Content Watch klasörünü silin. Burada bunu göremezseniz, sonraki adıma ilerleyin.
  5. C:/Belgeler ve Ayarlar/Tüm Kullanıcılar/Application Data/ dizinine gidin ve 'Content Watch' klasörünü silin (Burada bunu göremezseniz, sonraki adıma ilerleyin)
  6. Sonra, 'başlat' ardından çalıştır'ı tıklatın ve 'regedit' yazın
  7. 'Hkey_current_user/software/ dizinine gidin ve Content watch klasörünü silin. (Burada bunu göremezseniz, sonraki adıma ilerleyin)
  8. Sonra HKEY_Local_Machine/software/ dizinine giderek Content Watch klasörünü silin