ContentProtect Yenilemesi Başarısız

Net Nanny 6.5 (Türkçe) • 22 July 2013

Bu ileti çeşitli nedenlerden dolayı gelir ve tümü de yakın zamanda yapılmış olabilecek uzaktan ayar değişikliklerini indirmek üzere ContentProtect'in Windows başlatılırken ContentWatch sunucularıyla bağlantı kuramamasıyla ilgilidir.

¬ï Çevirmeli İnternet kullanıyorum

ContentProtect bilgisayar açıldıktan sonraki birkaç saniye içinde ContentWatch sunucularıyla bağlantı kurmaya programlanmış olduğundan, çevirmeli

bağlantı, ContentProtect'in sunucularla bağlantı kurmasını engeller ve bilgisayar her açıldığında bu ileti görüntülenir.

¬ï Yüksek Hızda İnternet kullanıyorum

 1. Hangi güvenlik duvarı yazılımını kullanıyorsunuz? Güvenlik duvarının ContentProtect ile uyumlu olup olmadığını belirlemek için şuraya gidin:
 2. Güvenlik duvarı Yazılımınız uyumsuz bir güvenlik duvarı olarak listelenmiyorsa, lütfen şunların olduğundan emin olun:
  • Güvenlik duvarınızın Orta güvenlik derecesine ayarlanmış olduğundan,
  • Tüm ContentProtect .exe'lerinin istisna listesinde olduğundan,
  • 443 ve 80 bağlantı noktalarının hem yazılım hem de donanım güvenlik duvarlarında açık olduğundan.

  Yukarıdaki güvenlik duvarıyla ilgili önerilerin herhangi biriyle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen kullandığınız güvenlik duvarına ait teknik desteğe başvurun.

 3. Sorun devam ederse, lütfen teknik desteğe şu telefondan veya adresten başvurun: 1-801-508-3596, çalışma saatleri: Pzt-Cuma 8.00 - 17.00 MST (GMT-07.00, ABD) veya e-mail support.