'Hata #102' veya 'Eksik veya Bozuk Dosya' İletisini Alıyorum

Net Nanny 6.5 (Türkçe) • 22 July 2013

Lütfen bu yönergeleri yazdırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Herhangi bir zamanda aşağıdaki adımları izleyemezseniz, lütfen şu telefondan müşteri hizmetlerine başvurun: 1-801-508-3596; çalışma saatleri: Pzt-Cuma, 8.00-17.00, MST (GMT-07.00, ABD) Müşteri hizmetleri temsilcileri size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

ADIM 1

BilgisayarımAraçlarKlasör SeçenekleriGörünüm'ü açın, ""gizli dosyaları ve klasörleri göster"" etiketli daireyi tıklatın. Biraz önce belirlediğiniz seçeneğin altında, ""dosya uzantılarını gizle"" etiketli kutudaki işareti kaldırın. ""Tamam""'ı tıklatın.

ADIM 2

BaşlatDenetim MasasıProgram Ekle veya Kaldır'ı tıklatın, ContentProtect'i vurgulayın ve kaldırın.

ADIM 3

BaşlatÇalıştır'ı tıklatın, SPORDER yazarak, 'Tamam'ı tıklatın. Görüntülenen pencere ""Windows Soket Yapılandırma"" olarak etiketlenmiş olmalıdır; program listesinde CWHOOK veya CWLSP'yi GÖRMÜYORSANIZ, lütfen sonraki adımlara geçin.

CWHOOK veya CWLSP listede yer alıyorsa, lütfen daha fazla yardım için müşteri hizmetlerini şu telefondan arayın: 1-800-485-4008; çalışma saatleri: Pzt-Cuma, 8.00-17.00, MST [GMT-07.00, ABD]. Müşteri hizmetleri temsilcileri size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

ADIM 4

BaşlatAraDosyalar ve klasörler'i tıklatın, CONTENTWATCH yazın, ara'yı (veya bul'u) tıklatın. Arama bittiğinde, Manila klasörü simgesi ile görünen dosyaları silin.

ADIM 5

Dosyaları kayıt defterinden temizleme:

1- 'Başlat'ı, sonra Çalıştır'ı tıklatın ve REGEDIT yazın

2- KayıtKayıt Dosyasını Ver seçeneğini (veya Windows XP'de Dosya/Ver) tıklatın. Masaüstü'ne kaydettiğinden emin olun, ardından verme aralığının 'Tümü' olduğundan emin olun, Dosya Adı için REGBACK yazın, kaydet'i tıklatın.

3- '+' for HkeyCurrentUsersoftware öğesini tıklatın, ContentWatch klasörünü silin.

4- HkeyLocalMachinesoftware'e gidin ve ContentWatch klasörünü silin.

Bütün bunları yaptıktan sonra, Windows sürümünüz için en son güncelleştirmeleri yüklemek üzere http://v4.windowsupdate.microsoft.com/en/default.asp adresine gidin.

Yeniden Yükleme:

Yeniden yüklemeden önce, çalışan bir güvenlik duvarı yazılımınız varsa, güvenlik duvarını devre dışı bıraktığınızdan emin olun, (yükleme bittikten sonra güvenlik duvarını tekrar açabilirsiniz.) Bu, tüm casus program izleme yazılımları için de geçerlidir.

Güvenlik duvarı veya casus program izleme yazılımını nasıl devre dışı bırakacağınızı bilmiyorsanız, lütfen BT bölümünüze veya bilgisayarınızda bulunan güvenlik duvarına ait teknik desteğe başvurun. Bilgisayarınızda güvenlik duvarı olup olmadığını bilmiyorsanız, lütfen öğrenmek için bilgisayar üreticinize başvurun.

ContentWatch ürününüzü indirmek ve yeniden yüklemek için, http://www.contentwatch.com/downloads.php?id=160 adresine gidin

NOT:

-Yüksek hızda bir İnternet bağlantısı kullanıyorsanız, ""İndir"" düğmesini tıklatın, ardından yüklemeyi başlatmak için ""Çalıştır""ı tıklatın.

-Çevirmeli İnternet bağlantısı kullanıyorsanız, ""İndir"" düğmesini tıklatın, sonraki istemde ""Kaydet""i tıklatın; indirilen öğeyi masaüstünüze kaydedin. Böylelikle, ileride uzun süreli bir indirme yapmanıza gerek kalmaz.