Yedekleme CD'sinden yüklerken, ContentProtect 'veritabanları dolduruluyor' aşamasında kilitleniyor

Net Nanny 6.5 (Türkçe) • 22 July 2013

Satıcılarımızdan Herman Street, ContentProtect'in eski bir sürümünü satıyor. Yüklemeyi iptal etmeniz ve doğrudan indirme bağlantımızdan indirmeniz gerekir.

Ayrıca tüm Content Watch ürünlerini tamamen kaldırmamız ve yeniden yüklememiz de gerekecektir.

'Başlat' sonra 'ayarlar' sonra da 'Denetim Masası'nı tıklatın. 'Program ekle/kaldır' seçeneğini çift tıklatın, ilgili programınızı seçin, listede yoksa 'Content Protect Suite' olarak arayın ve 'ekle/kaldır' veya değiştir/kaldır' seçeneğini belirleyin. 'Tümüne evet'i tıklattığınızdan emin olun. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda değişiklikler devreye girer.

Ardından, 'başlat' sonra 'çalıştır'ı tıklatıp 'explorer' yazın ve 'giriş'e basın. 'Araçlar' sonra da 'Klasör seçenekleri' öğelerini tıklatın. 'Görünüm sekmesini' tıklatın, aşağı gidin ve 'gizli dosya ve klasörleri gösterme' seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun. Ayrıca 'dosya uzantılarını gizle' seçeneğinin de işaretli olmadığından emin olun. Ardından'uygula'ya ve ekranın üst kısmındaki 'bütün klasörlere uygula' veya 'Geçerli klasörler gibi' seçeneğine basın.

'Tamam'a basın

Sonra C:/Program Files/ dizinine gitmemiz ve Content Watch klasörünü silmemiz gerekir

Windows XP kullanıyorsanız

C:/Belgelerim ve Ayarlarım/Tüm kullanıcılar/Application Data/ dizinine gidin ve 'Content Watch' klasörünü silin

YÜKLEMEYE BAŞLAMADAN ÖNCE, BİLGİSAYARINIZDA HALEN ÇALIŞAN TÜM GÜVENLİK DUVARI VEYA CASUS YAZILIM İZLEME YAZILIMLARINI DEVRE DIŞI BIRAKTIĞINIZDAN EMİN OLUN

http://www.contentwatch.com/downloads.php?id=160